• Kross Orlen Cycling Team

    Nasza ekipa posiada najwyższą z możliwych licencji międzynarodowej federacji kolarskiej (UCI) – elite MTB.

  • Kross Orlen Cycling Team

    Nasza ekipa posiada najwyższą z możliwych licencji międzynarodowej federacji kolarskiej (UCI) – elite MTB.

Kim jesteśmy

Poznaj nasz Zespół

Nasza ekipa swoimi korzeniami sięga aż 2006 roku. Z zespołu amatorskiego, którego ambicją były udane występy w najważniejszych imprezach krajowego podwórka, staliśmy się drużyną, posiadającą najwyższą z możliwych licencji międzynarodowej federacji kolarskiej (UCI) – elite MTB.

KROSS ORLEN Cycling Team, dzięki przemyślanym decyzjom kadrowym oraz oferowanemu zawodnikom zapleczu notuje ciągły rozwój, skupiając na sobie uwagę coraz większej liczby ekspertów oraz mediów – zarówno tych  krajowych, jak i zagranicznych.
Czytaj dalej
TECHNOLOGIA

Sprzęt dający nam podium

Żeby robić zaawansowane technologicznie rowery, trzeba mieć wiedzę i doświadczenie. Tak jak marki samochodowe doskonalą technologie przy okazji rozwijania bolidów Formuły 1, tak w 2006 roku powołaliśmy do życia profesjonalną grupę kolarską, która na przestrzeni lat stała się jedną z najlepszych drużyn w profesjonalnym kolarstwie górskim (MTB), plasując się na koniec sezonu 2020 na drugim miejscu w rankingu Międzynarodowej Unii Kolarskiej (UCI). 

Drużyna jest kuźnią nowych technologii i rozwiązań. Przy współpracy ze sponsorami, zostały stworzone specjalne rowery z linii Team Edition
Czytaj dalej

Sponsorzy tytularni

OFICJALNI SPONSORZY

OFICJALNI Partnerzy

Copyright © 2021 - All Rights Reserved